Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Тип ванни: | Вбудована |
|---|---|
| Колір: | Білий |
| Матеріал: | акрил |
| Висота | 550 мм |
| Довжина: | 1495 мм |
| Ширина (мм) | 700 мм |
| В комплекті: | сифон + донний клапан |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Виробник: | Rea |
Оцініть сучасний мінімалізм та надійність завдяки прямокутній акриловій ванні Prima в обробці White Gloss. Це ідеальна модель, призначена для індивідуального облицювання, що поєднує естетику з найвищою міцністю та відмінними термоізоляційними властивостями.
Акрилова ванна Prima – найкращий вибір для тих, хто цінує функціональність та елегантний дизайн у зоні купання. Міцна посилена конструкція та сучасний дизайн роблять цей виріб таким, що відповідає найвищим вимогам.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)