Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Довжина мийки | 750 мм |
|---|---|
| Ширина мийки (мм) | 460 мм |
| Глибина чаші мийки (мм) | 195 мм |
| Отвір на змішувач: | Так |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Колір: | нікель |
| У комплекті з мийкою: | прокладка, сифон з ситечком, кріпильні гачки, кухонний змішувач, дозатор для миття посуду, заглушка, зливний бачок |
| Діаметр зливного отвору: | 90 мм |
| Варіант клапана: | з переливним отвором, із сітчастим фільтром |
| Тип сифону: | кухонний, з можливістю підключення посудомийної машини |
| Гарантія: | 120 місяців сталева конструкція, 24 місяці інші компоненти |
| Виробник: | Rea |
Оцініть елегантність і сучасність у своїй кухні завдяки надзвичайно передовому рішенню, яким є багатофункціональна інтелектуальна однокамерна мийка Alonzo. Це професійний інструмент, який змінить ваші щоденні звички, поєднуючи найвищу якість із винятковою функціональністю. Використання міцної нержавіючої сталі з інноваційним нанопокриттям забезпечує відмінну довговічність і полегшує щоденне підтримання чистоти.
Обирайте кухонну мийку Alonzo і насолоджуйтеся абсолютним комфортом та професійною підтримкою у щоденних домашніх обов’язках. Гарантія якості та міцна конструкція роблять її найкращою інвестицією у зручність на довгі роки.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)