Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Колір: | матове золото |
|---|---|
| Матеріал: | Латунь , ABS |
| Тип змішувача: | Одноважільна |
| Спосіб монтажу: | зовнішнього монтажу |
| Регулювання висоти: | Так |
| Мін. висота | 800 мм |
| Макс. висота | 1400 мм |
| Злив для ванни: | Ні |
| Регулювання тиску: | Так |
| Система Anti-Calc: | Так |
| Технологія нанесення покриття: | PVD |
| Відстань між підключеннями води | 150 мм |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | Rea |
Внесіть у свою зону купання подих розкоші та сучасної геометрії завдяки душовому комплекту Rea Atrium в оздобленні брашоване золото. Це ідеальне поєднання вишуканого стилю та безкомпромісної функціональності, яке змінить інтер’єр будь-якої ванної кімнати. Комплект характеризується виразним, квадратним дизайном верхнього душу, ручної лійки та змішувача, що робить його чудовим вибором для оформлень у стилі гламур, сучасному та лофт, де золото є елегантним, теплим акцентом.
Комплект Rea Atrium — це не лише санітарний пристрій, а передусім прикраса для вашої ванної кімнати. Завдяки застосуванню покриття PVD, сатинова, брашована структура золота виглядає надзвичайно шляхетно і є легкою в догляді, не залишаючи видимих слідів від крапель води. Обираючи цю модель, ви робите ставку на розкіш і функціональність, яка щодня тішить око домочадців.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)