Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Колір: | матове золото |
|---|---|
| Матеріал: | Латунь , ABS |
| Тип змішувача: | Одноважільна |
| Спосіб монтажу: | зовнішнього монтажу |
| Регулювання висоти: | Так |
| Мін. висота | 890 мм |
| Макс. висота | 1240 мм |
| Злив для ванни: | Ні |
| Регулювання тиску: | Так |
| Система Anti-Calc: | Так |
| Технологія нанесення покриття: | PVD |
| Відстань між підключеннями води | 150 мм |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | Rea |
Оцініть елегантність та сучасність своєї ванної кімнати завдяки душовому гарнітуру зовнішнього монтажу з термостатом Avanti в обробці Brushed Gold. Це ідеальне поєднання стилю та функціональності, яке захопить кожного користувача. Виготовлений з найкращих матеріалів, душовий гарнітур REA не тільки підкреслить дизайн вашої ванної кімнати, але й забезпечить надійність і довговічність на роки.
Душовий гарнітур Avanti Brushed Gold з термостатом – це вибір для тих, хто цінує комфорт і сучасний дизайн. Досконалі в кожній деталі рішення від REA стануть розкішною окрасою вашого інтер’єру. Завдяки міцній конструкції та високоякісним компонентам ви можете бути впевнені, що він прослужить довгі роки.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)