Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Тип: | Постійна |
|---|---|
| Матеріал: | алюміній, загартоване скло |
| Колір: | матова мідь |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Товщина скла | 8 мм |
| Колір скла: | Прозорий |
| Кількість сегментів: | 1-стулкова |
| Виробник: | Rea |
Pakelkite savo vonios kambario dizainą į aukštesnį lygį su „Travis“ vonios sienele, kurios apdaila – šlifuotas varis. Jos unikali, lanko formos išvaizda laužo tiesių linijų schemą, įnešdama į interjerą subtilumo ir prabangaus charakterio. Puikiai skaidraus stiklo ir šilto, tauraus vario atspalvio derinys daro maudymosi zoną pagrindiniu kompozicijos akcentu, išlaikant lengvumą ir vizualų erdvumą.
Vonios sienelė „Travis Šlifuotas Varis“ – tai REA prekės ženklo produktas, kuriame drąsus dizainas derinamas su aukščiausiu funkcionalumu. Tai idealus sprendimas ieškantiems „wow“ efekto savo vonios kambaryje, išlaikant ilgaamžiškumą ir patogumą naudoti daugelį metų. Pasirinkę šį modelį, įgaunate prabangų priedą, kuris pabrėžia aukštą jūsų interjero standartą.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)