Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Колір: | матова мідь |
|---|---|
| Матеріал: | нержавіюча сталь, Латунь , ABS |
| Тип змішувача: | Одноважільна |
| Спосіб монтажу: | зовнішнього монтажу |
| Регулювання висоти: | Так |
| Мін. висота | 945 мм |
| Макс. висота | 1340 мм |
| Злив для ванни: | Так, поворотна |
| Регулювання тиску: | Так |
| Система Anti-Calc: | Так |
| Технологія нанесення покриття: | PVD |
| Відстань між підключеннями води | 150 мм |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Виробник: | Rea |
Душовий набір Rea Arcos в оздобленні Матова мідь (Brushed Copper) — це рішення для поціновувачів теплих металевих відтінків та оригінального дизайну. Цей унікальний колір додає ванній кімнаті затишку та розкоші, ідеально поєднуючись із бетоном, каменем або натуральним деревом. Набір Arcos поєднує міцну металеву основу з легкими душовими елементами, створюючи збалансовану систему.
Rea Arcos Матова мідь PVD — це набір, що поєднує інноваційні технології та розкішний стиль. Ідеальний вибір для сучасних душових кабін та ванн із перегородкою.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)