Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | SWE083-CP 40cm GOLD |
|---|---|
| Тип лампи: | Стельова-підвісна |
| Ширина (мм) | 420 мм |
| Висота | 770 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | скло, метал |
| Світловий потік: | не стосується |
| Колір лампи: | золотий |
| Кількість точок світла: | 4 |
| Застосоване різьблення: | Е14 |
| Колір світла: | залежить від лампочки |
| Джерело світла в комплекті: | Ні |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, салон, спальня, ніверсальне |
| Максимальна потужність лампи: | 40W |
| Сила: | 4x40W |
| Виробник: | Toolight |
Ексклюзивна підвісна лампа — це унікальне поєднання сміливого дизайну та класичного блиску. Оригінальна конструкція з каркасом Gold та скляними елементами у формі черепашок створює надзвичайно ефектну композицію, яка стане виразною прикрасою вітальні, спальні або стильної їдальні.
Світильник діаметром 40 см вражає багатством деталей. Верхня частина корони прикрашена прозорими та димчастими скляними черепашками, розташованими по черзі, а нижню частину лампи формує каскад довгастих кристалів. Продумане розташування скла красиво заломлює промені, привносячи в інтер’єр розкішний характер та інтригуючі блиски.
Лампа оснащена 4 джерелами світла, що забезпечує оптимальне та рівномірне освітлення простору. Використання елегантного ланцюжка Gold не лише довершує ювелірну естетику, а й дозволяє зручно регулювати висоту підвісу світильника.
Це стильне та надзвичайно декоративне освітлення, що поєднує в собі міцні матеріали з небанальною естетикою сучасного гламуру, надаючи кожному інтер’єру особливої, престижної атмосфери.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)