Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | SWE094-CP 60cm Gold |
|---|---|
| Тип лампи: | Стельова-підвісна |
| Ширина (мм) | 620 мм |
| Висота | 175 мм |
| Довжина кабелю | 800 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | скло, метал |
| Світловий потік: | не стосується |
| Колір лампи: | золотий |
| Кількість точок світла: | 6 |
| Застосоване різьблення: | Е14 |
| Колір світла: | залежить від лампочки |
| Джерело світла в комплекті: | Ні |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, салон, спальня, ніверсальне |
| Максимальна потужність лампи: | 40W |
| Сила: | 40W |
| Додаткові функції: | регулювання висоти |
| Виробник: | Toolight |
Ексклюзивна підвісна лампа — це ідеальне поєднання сучасного дизайну та розкішного блиску. Конструкція на основі золотого металевого каркаса та кристалів створює неймовірно ефектну композицію. Продумане розташування кристалів красиво заломлює світло, надаючи інтер’єру престижного характеру.
Завдяки використанню 6 світлових точок із цоколем E14 світильник забезпечує оптимальне, рівномірне освітлення простору. Можливість встановлення будь-яких ламп із цоколем E14 дозволяє вільно вибирати бажаний колір і потужність світла.
Підвісна лампа оснащена металевими тросиками, які гарантують стабільність конструкції та дозволяють зручно регулювати висоту підвісу. Ця модель ідеально перетворить інтер’єр елегантної вітальні, їдальні, спальні, а також готельних чи ресторанних просторів.
Це стильне та функціональне освітлення, що поєднує в собі міцні матеріали з непідвладною часу естетикою сучасного гламуру, стаючи виразним, ювелірним акцентом будь-якого сучасного інтер’єру.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)