Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | SWE101-CP GOLD |
|---|---|
| Тип лампи: | Стельова-підвісна |
| Довжина (мм) | 800 мм |
| Ширина (мм) | 290 мм |
| Висота | 205 мм |
| Довжина кабелю | 455 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | скло, метал |
| Світловий потік: | не стосується |
| Колір лампи: | золотий |
| Кількість точок світла: | 8 |
| Застосоване різьблення: | Е14 |
| Колір світла: | залежить від лампочки |
| Джерело світла в комплекті: | Ні |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, салон, спальня, ніверсальне |
| Максимальна потужність лампи: | 40W |
| Сила: | 8x40W |
| Виробник: | Toolight |
Ексклюзивна підвісна лампа — це гармонійне поєднання сучасного дизайну та класичного блиску кристалів. Овальна конструкція із золотим каркасом і каскадно розміщеними скляними елементами створює надзвичайно ефектне ціле, яке стане центральною прикрасою вітальні, їдальні чи спальні.
Лампа оснащена 8 світловими точками з цоколем E14, що забезпечує сильне та рівномірне освітлення навіть великих просторів. Скляні деталі красиво заломлюють світло, надаючи інтер’єру розкішного характеру. Вся конструкція підвішена на ланцюгах, прихованих в елегантних золотих кожухах, які гарантують стабільність та цілісність естетики.
Можливість використання будь-яких ламп із цоколем E14 дозволяє повністю вільно вибирати колір і потужність світла, адаптуючи їх до власних уподобань. Це стильне та функціональне освітлення, що поєднує в собі міцні матеріали з ювелірною естетикою сучасного гламуру, надаючи інтер’єру унікальну атмосферу.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)