Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Тип ванни: | кутова |
|---|---|
| Колір: | Білий |
| Матеріал: | акрил |
| Висота | 580 мм |
| Довжина: | 1500 мм |
| Ширина (мм) | 740 мм |
| В комплекті: | сифон + донний клапан |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Виробник: | Rea |
Відкрийте для себе нове визначення релаксації з пристінною кутовою ванною Bellanto Slim довжиною 150 см. Її тонка, витончена форма з характерними тонкими бортиками типу Slim робить ванну надзвичайно легкою та сучасною. Це ідеальне поєднання мінімалістичного дизайну та максимального комфорту під час купання.
Ванна Bellanto Slim доступна в лівому та правому варіантах, що дозволяє ідеально вписати її в планування вашої ванної кімнати. Вибираючи продукцію марки REA, ви обираєте найвищу якість виконання та дизайн, який не виходить із моди.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)