Люстра APP221-7CP
ID: 4143
Люстра APP221-7CP
ID: 4143
  • Вибраний варіант тепер недоступний.
    Дайте мені знати, коли він з'явиться:
Технічні параметри
Модель: APP221-7CP
Тип лампи: Стельова-підвісна
Ширина (мм) 160 мм
Висота 180 мм
Довжина кабелю 900 мм
Електроживлення: мережа ~ 220V - ~240V
Materiał wykonania: метал
Колір лампи: чорний
Кількість точок світла: 7
Застосоване різьблення: E27
Колір світла: залежить від лампочки
Джерело світла в комплекті: Ні
Приміщення: офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, салон, спальня, ніверсальне
Максимальна потужність лампи: 60W