Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | APP1899-1W |
|---|---|
| Тип лампи: | Бра |
| Довжина (мм) | 400 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | алюміній, пластик |
| Світловий потік: | 501 - 1000 lm |
| Колір лампи: | матове золото |
| Кількість точок світла: | вбудований світлодіодний джерело |
| Застосоване різьблення: | Вбудований світлодіодний джерело |
| Колір світла: | нейтральний |
| Колірна температура: | 4000K |
| Джерело світла в комплекті: | Так |
| Клас енергоспоживання: | G |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, дитяча кімната, салон, спальня, ніверсальне |
| Сила: | 9W |
| Додаткові функції: | регулювання кута нахилу |
| Виробник: | Toolight |
Сучасний LED бра — це елегантний варіант настінного освітлення, ідеальний для ванної кімнати, над дзеркалом або як декоративне освітлення у вітальні. Мінімалістична форма в поєднанні із золотим шліфованим оздобленням надає лампі стильного та позачасового характеру.
Конструкція виконана з алюмінію в кольорі шліфованого золота, що забезпечує довговічність і естетичне оздоблення. Світловий елемент становить прозорий пластиковий плафон, який делікатно розсіює світло та підкреслює сучасний вигляд лампи.
Бра оснащене регульованим кронштейном, який дає змогу точно налаштувати кут падіння світла, що особливо добре підходить для освітлення дзеркала або картини. Використане LED-освітлення випромінює нейтральне світло, забезпечуючи комфорт у користуванні та природне відтворення кольорів.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)