Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | SWE003-1W |
|---|---|
| Тип лампи: | Бра |
| Довжина (мм) | 730 мм |
| Ширина (мм) | 180 мм |
| Висота | 65 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | метал, пластик |
| Світловий потік: | 1001 - 1500 lm |
| Колір лампи: | хромований |
| Кількість точок світла: | вбудований світлодіодний джерело |
| Застосоване різьблення: | Вбудований світлодіодний джерело |
| Колір світла: | нейтральний |
| Колірна температура: | 4000K |
| Джерело світла в комплекті: | Так |
| Клас енергоспоживання: | F |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, дитяча кімната, салон, спальня, ніверсальне |
| Сила: | 14W |
| Виробник: | Toolight |
Сучасний LED настінний світильник у хромованому оздобленні — це елегантне рішення для людей, які цінують стильне та функціональне освітлення інтер’єру. Проста мінімалістична форма ідеально поєднує практичність і декоративний характер, стаючи естетичним доповненням сучасного простору.
Хромоване оздоблення надає світильнику сучасного та виразного вигляду, делікатно підкреслюючи його елегантний характер. Гладка, блискуча поверхня ефектно відбиває світло, завдяки чому світильник виглядає легким і стильним. Такий тип оздоблення чудово поєднується з білим кольором, склом, мармуром, бетоном і чорними аксесуарами, завдяки чому світильник ідеально підходить для modern, minimalist, loft, industrial інтер’єрів та сучасних ванних кімнат.
Інтегроване LED-освітлення забезпечує рівномірне та комфортне світло, яке чудово підходить для щоденних процедур догляду та практичного використання. LED-технологія вирізняється енергоефективністю, довговічністю та зручністю у повсякденному використанні, що робить настінний світильник практичним рішенням для сучасних інтер’єрів.
Тонка геометрична конструкція дозволяє світильнику чудово виглядати встановленим над дзеркалом у ванній кімнаті, але він також може виконувати функцію додаткового освітлення в інших приміщеннях. Це чудовий вибір для тих, хто шукає лампу, що поєднує сучасну естетику, елегантний вигляд і функціональність.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)