Настінний LED світильник для ванної SWE050-1W 60 cm Black
ID: 13339
Новинка
ID: 13339
  • Вибраний варіант тепер недоступний.
    Дайте мені знати, коли він з'явиться:
Технічні параметри
Модель: SWE050-1W
Тип лампи: Бра
Довжина (мм) 600 мм
Ширина (мм) 100 мм
Висота 50 мм
Електроживлення: мережа ~ 220V - ~240V
Materiał wykonania: алюміній, пластик
Світловий потік: 501 - 1000 lm
Колір лампи: чорний
Кількість точок світла: вбудований світлодіодний джерело
Застосоване різьблення: Вбудований світлодіодний джерело
Колір світла: нейтральний
Колірна температура: 4000K
Джерело світла в комплекті: Так
Клас енергоспоживання: F
Клас герметичності: IP20
Приміщення: офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, дитяча кімната, салон, спальня, ніверсальне
Сила: 12W