Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | SWE055-W BLACK |
|---|---|
| Тип лампи: | Бра |
| Довжина (мм) | 600 мм |
| Ширина (мм) | 98 мм |
| Висота | 43 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | метал, пластик |
| Світловий потік: | 1501 - 2000 lm |
| Колір лампи: | чорний |
| Кількість точок світла: | вбудований світлодіодний джерело |
| Застосоване різьблення: | Вбудований світлодіодний джерело |
| Колір світла: | нейтральний |
| Колірна температура: | 4000K |
| Джерело світла в комплекті: | Так |
| Клас енергоспоживання: | F |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, салон, спальня, ніверсальне |
| Сила: | 18W |
| Виробник: | Toolight |
Оцініть елегантність та сучасність свого інтер’єру завдяки світлодіодному бра в обробці Black. Це унікальне рішення, що поєднує в собі сучасну естетику з високою функціональністю освітлення. Завдяки прецизійному виконанню та стрункій конструкції бра не лише прикрасить стіну, а й забезпечить чудові умови для щоденного догляду або витонченої експозиції простору.
Світлодіодне бра в обробці Black — це ідеальний вибір для тих, хто шукає гармонію між виразним дизайном і практичністю. Проста геометрична форма в поєднанні з глибоким чорним кольором надає кожному інтер’єру неповторну атмосферу та сучасний клас. Вибираючи це освітлення, ви інвестуєте в продукт, який підкреслює модний характер оздоблення вашого дому.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)