Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | SWE072-W GOLD |
|---|---|
| Тип лампи: | Бра |
| Довжина (мм) | 380 мм |
| Ширина (мм) | 180 мм |
| Висота | 130 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | скло, метал |
| Світловий потік: | 501 - 1000 lm |
| Колір лампи: | золотий, прозорий |
| Кількість точок світла: | вбудований світлодіодний джерело |
| Застосоване різьблення: | Вбудований світлодіодний джерело |
| Колір світла: | холодний, теплий |
| Колірна температура: | 4000K |
| Джерело світла в комплекті: | product_profile.value_ |
| Клас енергоспоживання: | G |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, салон, спальня, ніверсальне |
| Сила: | 12W |
| Виробник: | Toolight |
Елегантне світлодіодне бра — це світильник, що ідеально підходить для інтер’єрів у стилі гламур, ар-деко та сучасна класика. Оригінальна форма, заснована на трьох скляних елементах, що нагадують квіти, надає простору легкості, чудово виконуючи роль декору у вітальні, спальні або стильному коридорі.
Конструкція виготовлена з металу в обробці Gold та скла. Рифлена поверхня плафонів красиво розсіює світло, створюючи на стіні ефектні відблиски. Золотисті деталі в центрі кожного диска надають лампі ювелірного характеру, завдяки чому вона захоплює і в денний час.
Бра пропонує два режими світіння, які перемикаються простим натисканням настінного вимикача. Вбудоване світлодіодне джерело може випромінювати затишне тепле світло 3000K або яскраве холодне світло 6000K, що дозволяє легко налаштувати освітлення під поточні потреби та настрій.
Це функціональне та високоестетичне освітлення, яке поєднує в собі довговічні матеріали та небанальний дизайн, стаючи виразною окрасою будь-якого елегантного інтер’єру.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)