Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | LHJ120-CP |
|---|---|
| Тип лампи: | Стельова-підвісна |
| Довжина (мм) | 80 мм |
| Ширина (мм) | 80 мм |
| Висота | 235 мм |
| Довжина кабелю | 1420 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | метал, пластик |
| Світловий потік: | 0 - 500 lm |
| Колір лампи: | рожеве золото, прозорий |
| Кількість точок світла: | 1 |
| Застосоване різьблення: | Вбудований світлодіодний джерело |
| Колір світла: | теплий |
| Колірна температура: | 3000K |
| Джерело світла в комплекті: | product_profile.value_ |
| Клас енергоспоживання: | G |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, дитяча кімната, салон, спальня |
| Сила: | 1W |
| Додаткові функції: | регулювання висоти |
| Виробник: | Toolight |
Світильник LHJ120-CP привертає увагу своїм незвичайним дизайном. Золотисті деталі та рифлена поверхня плафона створюють в інтер’єрі унікальний світловий ефект.
✔️ Декоративне рифлення по всій довжині плафона
✔️ Об’ємний кристалічний ефект світла при ввімкненні
✔️ Оздоблення у блискучому світло-рожевому золоті – елегантність і блиск
✔️ Компактні розміри – ідеально над столом або в зоні відпочинку
✔️ Витончена форма, що збагачує інтер’єр
Плафон світильника виготовлений із міцного акрилу з ефектною обтічною структурою. М’яке тепле світло створює атмосферну ауру, підкреслюючи деталі та текстури навколо. Декоративний характер робить його не лише джерелом світла, а й елементом дизайну.
Модель LHJ120-CP чудово підійде як акцент над кухонним островом, журнальним столиком або в елегантній вітальні. Світильники можна вдало поєднувати в набори по 2–3 штуки, створюючи гармонійну світлову композицію.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)