Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | G158-CP |
|---|---|
| Тип лампи: | Стельова-підвісна |
| Ширина (мм) | 620 мм |
| Висота | 135 мм |
| Довжина кабелю | 900 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | метал, пластик |
| Світловий потік: | 5000 lm + |
| Колір лампи: | золотий, прозорий |
| Кількість точок світла: | вбудований світлодіодний джерело |
| Застосоване різьблення: | Вбудований світлодіодний джерело |
| Колір світла: | нейтральний |
| Колірна температура: | 4000K |
| Джерело світла в комплекті: | Так |
| Клас енергоспоживання: | G |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, салон, спальня, ніверсальне |
| Сила: | 140W |
| Додаткові функції: | регулювання висоти |
| Виробник: | Toolight |
Сучасний підвісний стельовий LED світильник у формі декоративних кілець — це ефектне освітлення, яке привертає увагу та надає інтер’єру розкішного характеру. Обробка Glossy Gold у поєднанні з елементами, що імітують кришталь, створює елегантну композицію, ідеальну для вітальні, їдальні або над столом.
Конструкція лампи базується на металевій стельовій розетці з вбудованою LED підсвіткою, тоді як інші елементи виготовлені з міцного пластику. Ця структура чудово розсіює світло, створюючи ефект витонченого блиску та підкреслюючи сучасний дизайн лампи.
Модель додатково оснащена трьома світлодіодними точками, стилізованими під лампочки, які мають шарніри для регулювання кута освітлення. Крім того, лампа пропонує регулювання висоти підвісу, що дозволяє ідеально адаптувати її до простору та інтер’єру.
Інтегроване LED освітлення випромінює природний, білий колір світла, забезпечуючи комфортне освітлення на кожен день. Це дизайнерська підвісна LED лампа, яка поєднує сучасну форму, функціональність та декоративний світловий ефект.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)