Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | LHJ113-3CP |
|---|---|
| Тип лампи: | Стельова-підвісна |
| Довжина (мм) | 150 мм |
| Ширина (мм) | 150 мм |
| Висота | 370 мм |
| Довжина кабелю | 1380 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | метал, пластик |
| Світловий потік: | 1501 - 2000 lm |
| Колір лампи: | білий, матове золото |
| Кількість точок світла: | вбудований світлодіодний джерело |
| Застосоване різьблення: | Вбудований світлодіодний джерело |
| Колір світла: | теплий |
| Колірна температура: | 3000K |
| Джерело світла в комплекті: | Так |
| Клас енергоспоживання: | D |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | їдальня, коридор/драбина, кухня, дитяча кімната, салон, спальня, ніверсальне |
| Максимальна потужність лампи: | - |
| Сила: | 14W |
| Додаткові функції: | регулювання висоти |
| Виробник: | Toolight |
Шукаєте ефектне освітлення, яке стане окрасою вашої вітальні чи кухні? Стельовий світильник LED LHJ113-3CP — це сучасна модель, що складається з трьох молочних плафонів, які утворюють каскадну вертикальну структуру. Поєднання мінімалістичної форми з обробкою в кольорі матового золота дозволяє цьому виробу ідеально гармоніювати з інтер’єрами в стилі модерн та гламур.
Світлодіодна лампа LHJ113-3CP — це продукт, який поєднує точність виконання з модним дизайном. Це надійне рішення для тих, хто шукає довговічне освітлення, що збереже свої естетичні якості протягом багатьох років використання.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)