Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | LHJ114-4CP |
|---|---|
| Тип лампи: | Стельова-підвісна |
| Довжина (мм) | 150 мм |
| Ширина (мм) | 150 мм |
| Висота | 465 мм |
| Довжина кабелю | 1370 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | метал, пластик |
| Світловий потік: | 2001 - 2500 lm |
| Колір лампи: | білий, матове золото |
| Кількість точок світла: | вбудований світлодіодний джерело |
| Застосоване різьблення: | Вбудований світлодіодний джерело |
| Колір світла: | теплий |
| Колірна температура: | 3000K |
| Джерело світла в комплекті: | Так |
| Клас енергоспоживання: | E |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | їдальня, коридор/драбина, кухня, дитяча кімната, салон, спальня, ніверсальне |
| Максимальна потужність лампи: | - |
| Сила: | 17W |
| Додаткові функції: | регулювання висоти |
| Виробник: | Toolight |
Шукаєте освітлення, яке виділить ваш інтер’єр та додасть йому унікального характеру? Стельовий світильник LED LHJ114-4CP — це сучасна модель з чотирма молочними плафонами, які утворюють ефектний вертикальний каскад. Завдяки поєднанню мінімалістичної форми та матового золота, цей світильник стає стильним центральним елементом вітальні, спальні або сучасного передпокою.
Обираючи світлодіодну лампу LHJ114-4CP, ви робите ставку на продукт, що поєднує сучасні рішення з довершеною естетикою. Надійне виконання та продуманий дизайн роблять цей світильник чудовою інвестицією для кожного, хто цінує довговічність та унікальний стиль у своєму домі.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)