Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | LHJ118-4CP |
|---|---|
| Тип лампи: | Стельова-підвісна |
| Довжина (мм) | 100 мм |
| Ширина (мм) | 100 мм |
| Висота | 410 мм |
| Довжина кабелю | 1370 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | метал, пластик |
| Світловий потік: | 1501 - 2000 lm |
| Колір лампи: | білий, матове золото |
| Кількість точок світла: | вбудований світлодіодний джерело |
| Застосоване різьблення: | Вбудований світлодіодний джерело |
| Колір світла: | теплий |
| Колірна температура: | 3000K |
| Джерело світла в комплекті: | Так |
| Клас енергоспоживання: | D |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | їдальня, коридор/драбина, кухня, дитяча кімната, салон, спальня, ніверсальне |
| Максимальна потужність лампи: | - |
| Сила: | 14W |
| Додаткові функції: | регулювання висоти |
| Виробник: | Toolight |
Мрієте про ефектне освітлення, яке стане елегантною окрасою інтер’єру та підкреслить його сучасний характер? Підвісний стельовий світильник LED LHJ118-4CP вражає стрункою формою чотирьох молочних куль, розташованих у вертикальній композиції, де витончене світло гармонує із золотим оздобленням, створюючи унікальну атмосферу у вітальні, холі або стильній спальні.
Лампа LHJ118-4CP — це поєднання сучасної елегантності, функціональності та приємного світла, яке надасть інтер’єру неповторного та престижного характеру.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)