Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | LHJ127-1CP |
|---|---|
| Тип лампи: | Стельова-підвісна |
| Ширина (мм) | 260 мм |
| Висота | 280 мм |
| Довжина кабелю | 1390 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | метал, пластик |
| Світловий потік: | 1001 - 1500 lm |
| Колір лампи: | хромований |
| Кількість точок світла: | вбудований світлодіодний джерело |
| Застосоване різьблення: | Вбудований світлодіодний джерело |
| Колір світла: | теплий |
| Колірна температура: | 3000K |
| Джерело світла в комплекті: | Так |
| Клас енергоспоживання: | E |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | їдальня, коридор/драбина, кухня, дитяча кімната, салон, спальня, ніверсальне |
| Максимальна потужність лампи: | - |
| Сила: | 10W |
| Додаткові функції: | регулювання висоти |
| Виробник: | Toolight |
Бажаєте додати інтер’єру елегантності та водночас забезпечити функціональне освітлення? Підвісний стельовий світильник LED LHJ126-1CP хром — це сучасна пропозиція, що привертає увагу легкою формою та декоративним оздобленням. Круглий плафон із прозорим акрилом та хромованими деталями гарно відбиває світло, завдяки чому лампа виглядає ефектно як вдень, так і після настання темряви. Ідеально підійде для розміщення над кухонним островом, обіднім столом, у вітальні або елегантному холі.
LHJ126-1CP — це модель, що поєднує мінімалістичну форму з декоративним світловим ефектом. Лампа чудово виглядає окремо, але не менш ефектно – у складі великої композиції з кількох світлових точок. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає сучасне освітлення з елегантним та позачасовим дизайном.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)