Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Довжина мийки | 830 мм |
|---|---|
| Ширина мийки (мм) | 550 мм |
| Глибина чаші мийки (мм) | 225 мм |
| Отвір на змішувач: | Так |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Колір: | матова мідь |
| У комплекті з мийкою: | прокладка, сифон з ситечком, кріпильні гачки, заглушка |
| Діаметр зливного отвору: | 90 мм |
| Варіант клапана: | універсальний, із сітчастим фільтром |
| Тип сифону: | кухонний, з можливістю підключення посудомийної машини |
| Гарантія: | 120 місяців сталева конструкція, 24 місяці інші компоненти |
| Виробник: | Rea |
Подвійна кухонна мийка Joel в обробці Brushed Copper — це поєднання сучасного дизайну та практичності. Виготовлена з міцної нержавіючої сталі Aisi 304 товщиною 2 мм, вона відрізняється високою міцністю та великою робочою зоною, що значно полегшить щоденні справи на кухні.
Оберіть кухонну мийку Joel Brushed Copper, якщо ви шукаєте надійне виконання, продуману конструкцію та чудову місткість, яка підійде для будь-якого дому.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)