Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Довжина мийки | 560 мм |
|---|---|
| Ширина мийки (мм) | 480 мм |
| Глибина чаші мийки (мм) | 210 мм |
| Отвір на змішувач: | Так |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Колір: | матова мідь |
| У комплекті з мийкою: | прокладка, сифон з ситечком, кріпильні гачки, заглушка |
| Діаметр зливного отвору: | 90 мм |
| Варіант клапана: | універсальний, із сітчастим фільтром |
| Тип сифону: | кухонний, з можливістю підключення посудомийної машини |
| Гарантія: | 120 місяців сталева конструкція, 24 місяці інші компоненти |
| Виробник: | Rea |
Привнесіть у свою кухню ідеальне поєднання сучасного дизайну та максимальної функціональності з двійною кухонною мийкою Toby в ефектній обробці Brushed Copper. Це надійне рішення, яке значно полегшить ваші повсякденні обов’язки. Виготовлена з найвищої якості нержавіючої сталі Aisi 304 товщиною 2 мм, вона забезпечує виняткову стійкість і робить цей продукт надзвичайно довговічним, готовим задовольнити вимоги будь-якої кухні, що інтенсивно використовується.
Оберіть кухонну мийку Toby Brushed Copper і насолоджуйтесь неймовірною зручністю та бездоганною естетикою у вашій робочій зоні. Надійні матеріали, оригінальний дизайн та продумана конструкція з двома чашами — це гарантія надійності та гігієни на довгі роки.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)