Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | SWE059-C BLACK |
|---|---|
| Тип лампи: | Стельова-підвісна |
| Довжина (мм) | 805 мм |
| Ширина (мм) | 530 мм |
| Висота | 105 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | метал, пластик |
| Світловий потік: | 3501 - 4000 lm |
| Колір лампи: | чорний |
| Кількість точок світла: | вбудований світлодіодний джерело |
| Застосоване різьблення: | Вбудований світлодіодний джерело |
| Колір світла: | холодний, нейтральний, теплий |
| Джерело світла в комплекті: | Так |
| Клас енергоспоживання: | F |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, дитяча кімната, салон, спальня, ніверсальне |
| Максимальна потужність лампи: | - |
| Сила: | 50W |
| Додаткові функції: | зміна кольору світла |
| Виробник: | Toolight |
Сучасний світлодіодний плафон — це стильний стельовий світильник, який ідеально вписується в сучасні, мінімалістичні та елегантні інтер’єри. Форма, заснована на прямокутниках, що перетинаються, надає інтер’єру геометричної гармонії та дизайнерського характеру, завдяки чому світильник чудово підійде для вітальні, спальні, їдальні або передпокою.
Конструкція лампи виготовлена з металу та пластику в елегантному оздобленні Black, що забезпечує стильний зовнішній вигляд та довговічність у повсякденному використанні. Прямокутні світяться рами створюють просторову композицію, яка має ефектний вигляд як у ввімкненому стані, так і коли лампа слугує інтригуючим декоративним елементом стелі. Вбудоване світлодіодне джерело рівномірно розсіює світло, підкреслюючи сучасну форму світильника та створюючи приємний візуальний ефект.
Плафон пропонує два режими світіння, які легко змінюються повторним натисканням настінного вимикача. У першому режимі обидва прямокутники випромінюють нейтральне світло 4000K, ідеальне для повсякденного використання та комфортного перебування в приміщенні. У другому режимі одна рама світиться теплим світлом 3000K, а інша — холодним 6000K, створюючи унікальний, високодекоративний та сучасний світловий ефект.
Це функціональне та естетичне стельове освітлення, яке поєднує надійні матеріали, сувору геометричну форму та цікавий принцип роботи, ідеально доповнюючи сучасні сміливі інтер’єри.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)