Світильник настінний APP1221-2W Black
ID: 8767
ID: 8767
  • Вибраний варіант тепер недоступний.
    Дайте мені знати, коли він з'явиться:
Технічні параметри
Модель: APP1221-2W
Тип лампи: Бра
Серія ліхтарів: Parma
Довжина (мм) 150 мм
Ширина (мм) 320 мм
Висота 140 мм
Електроживлення: мережа ~ 220V - ~240V
Materiał wykonania: скло, метал
Світловий потік: не стосується
Колір лампи: білий, чорний, золотий
Кількість точок світла: 2
Застосоване різьблення: G9
Колір світла: залежить від лампочки
Джерело світла в комплекті: Ні
Клас енергоспоживання: A
Клас герметичності: IP20
Приміщення: офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, дитяча кімната, салон, спальня, ніверсальне
Максимальна потужність лампи: 25W
Сила: 25 W