Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | SWE074-1CP 50cm |
|---|---|
| Тип лампи: | Стельова-підвісна |
| Ширина (мм) | 500 мм |
| Висота | 190 мм |
| Довжина кабелю | 1050 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | скло, метал |
| Світловий потік: | 501 - 1000 lm |
| Колір лампи: | золотий, прозорий |
| Кількість точок світла: | вбудований світлодіодний джерело |
| Застосоване різьблення: | Вбудований світлодіодний джерело |
| Колір світла: | холодний, теплий |
| Колірна температура: | 3000K, 6000K |
| Джерело світла в комплекті: | product_profile.value_ |
| Клас енергоспоживання: | G |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, салон, спальня, ніверсальне |
| Максимальна потужність лампи: | - |
| Сила: | 60W |
| Додаткові функції: | регулювання висоти, зміна кольору світла |
| Виробник: | Toolight |
Елегантна світлодіодна підвісна лампа — це квінтесенція розкоші у вражаючій формі. Кругла, кільцева конструкція в обробці Brushed Gold, прикрашена вражаючими кристалами, надає простору вишуканого та сучасного характеру. Цей світильник ідеально підійде як центральний елемент освітлення та ювелірний акцент над обіднім столом, у вітальні або представницькому холі.
Конструкція базується на міцному металевому каркасі, який є ідеальною, витонченою базою для кристалів. Їхня унікальна внутрішня структура красиво заломлює світло, створюючи в приміщенні ефектні відблиски. Завдяки цьому лампа привертає увагу та захоплює своєю естетикою навіть у вимкненому стані.
Лампа пропонує два режими світіння, які легко перемикаються за допомогою стандартного настінного вимикача. Вбудоване світлодіодне джерело світла випромінює затишне тепле світло 3000K, ідеальне для вечірнього відпочинку, або яскраве холодне світло 6000K, яке оживляє простір і підкреслює сучасний блиск кристалів. Регулювання довжини тросів дозволяє адаптувати висоту лампи до інтер’єру.
Це стильне та високодекоративне освітлення, що поєднує в собі довговічні матеріали з естетикою сучасного гламуру. Ідеальний вибір для тих, хто шукає функціональний і водночас неймовірно виразний елемент для свого інтер’єру.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)