Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Модель: | SWE075-W Brush Gold |
|---|---|
| Тип лампи: | Бра |
| Довжина (мм) | 200 мм |
| Ширина (мм) | 138 мм |
| Висота | 35 мм |
| Електроживлення: | мережа ~ 220V - ~240V |
| Materiał wykonania: | скло, метал |
| Світловий потік: | 501 - 1000 lm |
| Колір лампи: | матове золото, прозорий |
| Кількість точок світла: | вбудований світлодіодний джерело |
| Застосоване різьблення: | Вбудований світлодіодний джерело |
| Колір світла: | холодний, теплий |
| Колірна температура: | 3000K, 6000K |
| Джерело світла в комплекті: | Так |
| Клас енергоспоживання: | G |
| Клас герметичності: | IP20 |
| Приміщення: | офіс, їдальня, коридор/драбина, кухня, дитяча кімната, салон, спальня, ніверсальне |
| Сила: | 60W |
| Додаткові функції: | зміна кольору світла |
| Виробник: | Toolight |
Елегантний світлодіодний настінний світильник — це квінтесенція розкоші в компактній формі. Напівкругла конструкція в обробці Brushed Gold, прикрашена вражаючими кристалами, надає простору вишуканого характеру. Світильник ідеально підійде як ювелірний світловий акцент у вітальні, спальні, стильному коридорі або над туалетним столиком.
Конструкція базується на міцному металевому каркасі, який є ідеальною базою для масивних, точно огранованих кристалів. Їхня велика форма та унікальна внутрішня структура красиво заломлюють світло, створюючи на стіні ефектні відблиски. Завдяки цьому, незважаючи на витончені габарити самої лампи, бра привертає увагу та захоплює своєю естетикою навіть удень.
Бра пропонує два режими світіння, які легко перемикаються за допомогою стандартного настінного вимикача. Вбудоване світлодіодне джерело світла випромінює затишне тепле світло 3000K, ідеальне для вечірнього відпочинку, або яскраве холодне світло 6000K, яке оживляє простір і підкреслює сучасний блиск кристалів.
Це стильне та високодекоративне освітлення, що поєднує в собі довговічні матеріали з естетикою сучасного гламуру. Ідеальний вибір для тих, хто шукає функціональну і водночас неймовірно виразну деталь для свого інтер’єру.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)