Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Колір: | матове золото |
|---|---|
| Матеріал: | Метал |
| Спосіб монтажу: | Прикручуваний |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Серія: | Ori |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Виробник: | Rea |
Подбайте про кожну деталь своєї ванної кімнати з тримачем для туалетного паперу Ori в кольорі матове золото. Цей елегантний та надзвичайно функціональний аксесуар ідеально вписується в останні тренди, поєднуючи мінімалістичну форму з ювелірним оздобленням.
Обираючи тримач для паперу Ori Матове Золото, ви обираєте ідеальне поєднання сучасного дизайну та надійної функціональності.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)