Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Колір: | матове золото |
|---|---|
| Матеріал: | Метал |
| Спосіб монтажу: | Прикручуваний |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Серія: | Otto |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Виробник: | Rea |
Відкрийте для себе ідеальне поєднання функціональності та вишуканого дизайну з нашим настінним тримачем для туалетного паперу Otto. Це чудовий вибір для будь-якої ванної кімнати, який є практичним і водночас стильним елементом обладнання. Виготовлений з увагою до найменших деталей, тримач неодмінно виправдає очікування тих, хто цінує сучасні та довговічні рішення.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)