Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Колір: | матова мідь |
|---|---|
| Матеріал: | Метал |
| Спосіб монтажу: | Прикручуваний |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 118 мм |
| Серія: | Ori |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Виробник: | Rea |
Подбайте про кожну деталь та максимальну функціональність своєї ванної кімнати з тримачем для туалетного паперу з полицею Ori в кольорі матова мідь. Цей елегантний та надзвичайно практичний аксесуар ідеально вписується в останні тренди, поєднуючи мінімалістичну форму з ювелірним оздобленням та щоденною зручністю.
Обираючи тримач для паперу з полицею Ori матова мідь, ви обираєте ідеальне поєднання сучасного дизайну та надзвичайно корисної функціональності.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)