Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Спосіб монтажу: | Накладний |
|---|---|
| Матеріал: | Санітарна кераміка |
| Колір: | Чорний/Золотий |
| Оздоблення: | Матовий |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Форма : | Круглий |
| Отвір на змішувач: | Ні |
| Переливний отвір: | Ні |
| Виробник: | Rea |
Додайте нотку розкоші у свою ванну кімнату з круглою накладною раковиною Rea Babilon Gold. Ця унікальна керамічна модель вражає неймовірним контрастом – грубою скульптурною зовнішньою частиною та ідеально гладкою, мінімалістичною серединою.
Керамічна раковина Babilon Gold стане чудовим вибором для сміливих інтер’єрів у індустріальному стилі, стилі гламур або modern dark, стаючи виразним та розкішним центром вашої зони вмивання.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)