Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Спосіб монтажу: | Накладний |
|---|---|
| Матеріал: | Artificial Stone (композитний камінь) |
| Колір: | Бежевий, Імітація каменю |
| Оздоблення: | Матовий |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 120 мм |
| Форма : | Овальний |
| Отвір на змішувач: | Ні |
| Переливний отвір: | Ні |
| Виробник: | Rea |
Оцініть природу та сучасність у вашій ванній кімнаті завдяки накладній раковині REA Evora в оздобленні, що імітує натуральний камінь. Це ідеальне поєднання суворого дизайну та функціональності, яке захопить кожного користувача, що шукає унікальні рішення. Виготовлена з інноваційного композиту компанією REA, ця раковина не лише підкреслить дизайн вашої ванної кімнати, але й забезпечить надійність і довговічність на роки.
Накладна раковина REA Evora – найкращий вибір для тих, хто цінує комфорт і сучасний дизайн, натхненний природою. Досконале в кожній деталі виконання робить цей виріб приємною для ока окрасою вашої ванної кімнати.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)