Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Спосіб монтажу: | Накладний |
|---|---|
| Матеріал: | Санітарна кераміка |
| Колір: | Білий |
| Оздоблення: | Глянцевий |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Форма : | Прямокутний, Нестандартний |
| Отвір на змішувач: | Ні |
| Переливний отвір: | Ні |
| Виробник: | Rea |
Шукаєте елемент, який змінить вашу ванну кімнату та надасть їй неповторного характеру? Накладна раковина Zamia у виконанні білий глянець — це квінтесенція сучасного дизайну, поєднана з найвищою якістю санітарної кераміки від REA. Її скульптурна форма привертає погляд і робить щоденний догляд розкішним досвідом, привносячи в інтер’єр подих екстравагантності.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)