Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Спосіб монтажу: | Окремостоячий |
|---|---|
| Матеріал: | Artificial Stone (композитний камінь) |
| Колір: | Бежевий, Екрю, Імітація каменю |
| Оздоблення: | Матовий |
| Довжина | 655 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Форма : | Асиметричний |
| Отвір на змішувач: | Ні |
| Переливний отвір: | Ні |
| Виробник: | Rea |
Шукаєте елемент оснащення, який стане центральним акцентом вашої ванної кімнати? Окремо стояча раковина Rea Azalia у світлому кольорі — це справжній шедевр сучасного дизайну, що поєднує скульптурну форму з безкомпромісною функціональністю. Виготовлена з композиту Artificial Stone, вона захоплює сатиново-гладкою поверхнею та делікатним крапчастим візерунком, що імітує натуральний камінь, надаючи інтер’єру розкішного та унікального характеру.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)