Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Колір: | матове золото |
|---|---|
| Матеріал: | Метал |
| Спосіб монтажу: | Прикручуваний |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Серія: | Rivo |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Виробник: | Rea |
Підкресліть розкішний характер вашої ванної кімнати завдяки одноплечовому тримачу для рушників Rivo в оздобленні «матове золото». Ця виняткова штанга — квінтесенція сучасної елегантності, що поєднує мінімалістичну тонку форму з унікальною ювелірною деталлю, створюючи ефектний візуальний акцент на стіні.
Обираючи одноплечовий тримач Rivo «матове золото», ви обираєте продукт, що поєднує функціональність із сміливим дизайном. Його ювелірні деталі перетворюють практичний предмет на розкішний акцент.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)