Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Колір: | матова мідь |
|---|---|
| Матеріал: | Метал |
| Спосіб монтажу: | Прикручуваний |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Серія: | Ori |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Виробник: | Rea |
Подбайте про порядок та елегантний вигляд своєї ванної кімнати з вішалкою для рушників Ori в кольорі матова мідь. Цей стильний та надзвичайно функціональний аксесуар ідеально вписується в сучасні інтер’єри, поєднуючи просту форму з витонченою ювелірною деталлю.
Обираючи вішалку для рушників Ori Матова Мідь, ви обираєте ідеальне поєднання сучасного дизайну та надійної функціональності.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)