Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Тип змішувача: | для ванни |
|---|---|
| Спосіб монтажу: | Настінний |
| Колір: | матова мідь |
| Тип виливу: | Фіксована |
| Матеріал: | Латунь , ABS |
| Діапазон виливу | 225 мм |
| Висота | 60 мм |
| Технологія нанесення покриття: | PVD |
| Діаметр підключення: | 1/2 дюйма |
| Відстань між підключеннями води | 150 мм |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | Rea |
Оцініть елегантність та сучасність вашої ванної кімнати завдяки нашому змішувачу для ванни Rivo в оздобленні Brushed Copper. Це ідеальне поєднання стилю та функціональності, яке порадує кожного користувача.
Змішувач для ванни Rivo — вибір для тих, хто цінує комфорт і вишуканий дизайн. Завдяки міцній латунній конструкції та увазі до кожної деталі, ця арматура стане розкішною окрасою вашого інтер’єру.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)