Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Тип змішувача: | для ванни |
|---|---|
| Спосіб монтажу: | Настінний |
| Колір: | матова сталь |
| Тип виливу: | Фіксована |
| Матеріал: | Латунь , ABS |
| Діапазон виливу | 225 мм |
| Висота | 60 мм |
| Технологія нанесення покриття: | PVD |
| Діаметр підключення: | 1/2 дюйма |
| Відстань між підключеннями води | 150 мм |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | Rea |
Оцініть елегантність та сучасність своєї ванної кімнати завдяки нашому змішувачу для ванни Rivo у виконанні Brushed Nickel. Це ідеальне поєднання стилю та функціональності, яке захопить кожного користувача. Виготовлений з найкращих матеріалів, цей змішувач для ванни не лише підкреслить дизайн вашої ванної кімнати, але й забезпечить надійність і довговічність на роки.
Змішувач для ванни Rivo Brushed Nickel – це вибір для тих, хто цінує комфорт і сучасний дизайн. Завдяки міцній конструкції з латуні та увазі до кожної деталі, ця сантехніка стане розкішною окрасою вашого інтер’єру. Обираючи продукт бренду REA, ви отримуєте впевненість у високій якості, яка забезпечить зручність і надійність щодня.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)