Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Тип змішувача: | для ванни |
|---|---|
| Спосіб монтажу: | Настінний |
| Колір: | матове золото |
| Тип виливу: | Фіксована |
| Матеріал: | Латунь , ABS |
| Діапазон виливу | 230 мм |
| Висота | 100 мм |
| Технологія нанесення покриття: | PVD |
| Діаметр підключення: | 1/2 дюйма |
| Відстань між підключеннями води | 150 мм |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | Rea |
Оцініть сучасний дизайн та найвищу якість у вашій ванній кімнаті завдяки настінному змішувачу для ванни Rea Venti в елегантному оздобленні брашоване золото. Ця унікальна арматура — ідеальне поєднання ювелірної естетики та надійної функціональності, що додасть вашій зоні купання неповторного характеру. Характерне рифлення робить змішувач виразною деталлю в будь-якому інтер’єрі.
Змішувач для ванни Rea Venti Брашоване Золото — це чудовий вибір для тих, хто цінує функціональні рішення та естетику в стилі сучасна класика, гламур або лофт. Обираючи цю модель, ви отримуєте впевненість у довговічності та розкішний акцент, який підкреслить високий стандарт оздоблення вашої ванної кімнати.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)