Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Тип змішувача: | для ванни |
|---|---|
| Спосіб монтажу: | Підлоговий |
| Колір: | чорний |
| Тип виливу: | Фіксована |
| Матеріал: | нержавіюча сталь, Латунь |
| Діапазон виливу | 210 мм |
| Висота | 995 мм |
| Технологія нанесення покриття: | Electroplating |
| Діаметр підключення: | 19 мм |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | Rea |
Оцініть елегантність і сучасність у своїй ванній кімнаті завдяки підлоговому змішувачу для ванни REA Clif у кольорі чорний матовий. Матовий чорний виглядає елегантно й дуже сучасно – чудово підкреслює світлий фон (білий, бежевий, камінь, мармур), але так само добре вписується в більш атмосферні проєкти з темною керамікою, мікроцементом чи деревом. Виготовлений із високоякісної латуні, підлоговий змішувач не лише підкреслить оформлення ванної зони, а й забезпечить надійність на довгі роки.
Підлоговий змішувач для ванни REA Clif у кольорі чорний матовий поєднує комфорт щоденного купання з практичними рішеннями: вилив полегшує наповнення ванни, а комплект із душовою лійкою дає більше свободи під час ополіскування ванни чи швидкого ополіскування волосся. Це пропозиція для тих, хто хоче, щоб зона купання виглядала цілісно й стильно, забезпечуючи зручність і надійність щодня.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)