Використовуючи сайт без зміни налаштувань браузера, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie. У будь-який час ви можете змінити налаштування браузера, що визначають їх збереження.
Натисніть, щоб дізнатися більше про політики Cookies.
| Тип змішувача: | для ванни |
|---|---|
| Спосіб монтажу: | Підлоговий |
| Колір: | матова мідь |
| Тип виливу: | Фіксована |
| Матеріал: | нержавіюча сталь, Латунь |
| Діапазон виливу | 210 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Технологія нанесення покриття: | PVD |
| Діаметр підключення: | 15,5 мм |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | Rea |
Оцініть елегантність і сучасність у своїй ванній кімнаті завдяки підлоговому змішувачу для ванни REA Venti із сатиновою шліфованою структурою. Це ідеальне поєднання розкішного дизайну та функціональності, яке вразить кожного користувача. Виготовлений із високоякісної латуні, підлоговий змішувач не лише підкреслить оформлення ванної кімнати, а й забезпечить надійність на роки. Додатковою декоративною перевагою змішувача є декоративне рифлення, яке розбавляє просту форму та додає елегантну, ефектну деталь.
Підлоговий змішувач для ванни REA Venti — це вибір для людей, які цінують комфорт і сучасний дизайн. Досконалий у кожній деталі, виготовлений із турботою про якість та естетику, він стане окрасою вашої ванної кімнати. Завдяки міцній конструкції та матеріалам високого класу ви можете бути впевнені, що він служитиме довгі роки, забезпечуючи зручність і надійність щодня.
Слідкуйте за нашими акціями та спеціальними пропозиціями!
Підпишіться на розсилку сьогодні!
Замовлення ми відправляємо не пізніше наступного робочого дня з моменту їх оплати (або вибору платежу з післяплатою). Всі поставки застраховані і ретельно і безпечно упаковані.
Вантажі до 30 кг відправляються кур’єрською компанією DPD, а вантажі понад 30 кг відправляються експедиторською компанією Rohlig-Suus. Душові кабіни, двері та інші вироби, що вимагають особливої обережності, ми відправляємо на піддонах, у вертикальному положенні, на спеціально побудованій стійці.
Ми надаємо можливість скористатися високошвидкісним інтернет-платежем, здійснюваних цна повністю безпечних платформах, Przelewy24, PayByNet (Національна Розрахункова Палата) і Paypal. Крім цих форм, ви також можете оплатити товар традиційним переказом на наш рахунок або готівкою кур’єру при отриманні товару.
Номер рахунку для депозитів:
PL28 1500 1344 1213 4008 0113 0000
Mail: office@rea.ua
Інфолінія: +380947106677
(з Понеділка по п’ятницю з 8: 30 до 16:30)